Безкоштовно зі всіх операторів України 0 800 750 775 Замовити зворотній дзвінок
ZANCAN - чоловічі прикраси класу люкс
Додано: 13 Листопада 2017

ZANCAN - чоловічі прикраси класу люкс

У сучасному діловому світі більшість чоловіків з прикрас полюбляють лише годинники і запонки, вважаючи всілякі ланцюжки, кулони, браслети і персні підходящими лише прекрасній половині людства. Можливо, причиною є обмежена пропозиція і невеликий вибір для сильної половини. Погодьтеся, ювелірний світ загострений під жіночі бажання, вибір прикрас величезний та різноманітний, чого не скажеш про чоловічий асортимент.ZANCAN - украшения для мужчин Кольца ZANCANЗ таким станом справ свого часу не погодився один, захоплений ювелірною справою італієць - Робертіно Занкан.
Можна багато розповідати про таланти Робертіно, про його становлення - від звичайного підмайстра до всесвітньо відомого ювеліра-дизайнера, про неймовірну працьовитість і залученість в ювелірне мистецтво, про розроблені ним технології, але головним залишається те, що завдяки цій людині було створено неймовірні прикраси для чоловіків , які поєднують в собі індивідуальний підхід і сучасні технології. Кресты ZANCAN Кресты "ZANCAN"Шлях бренду "Zancan" почався в 1990 році в місті Віченсе.  За цей час він набув впізнаваності і популярності у багатьох країнах світу. Модельний ряд компанії розширився до декількох колекцій, а прикраси представлені в самих різних категоріях - чоловічі браслети, хрести, каблучки, кулони, запонки.
З матеріалів використовуються золото, срібло, діаманти, дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння.Украшения для мужчин - ZANCANКольцо "ZANCAN"Ювелірні вироби Zancan - це поєднання багатовікового досвіду майстрів та ювелірного таланту Робертіно. Кожний новий виріб, неважливо браслет це або запонки, народжується в руках майстра, і створюється під його керівництвом. Тільки після остаточного його затвердження виріб передається на виробництво. Це - одна із запорук високої якості продукції.Браслеты Zancan "ZANCAN" БраслетыОригінальність і унікальність дизайнерських рішень вивели бренд Zancan в коло найкращих виробників прикрас для чоловіків класу люкс.Украшения ZANCAN Запонки ZANCANМи дуже раді, що наші клієнти також можуть придбати прикраси бренду Zancan на нашому сайті. І що найголовніше - за дуже привабливими цінами.


Кнопка "Перейти в раздел"


Додано: 13 Серпня 2018
Літні знижки в "Онікс"
З 14.08 по 28.08 в інтернет-магазині "Онікс" діють знижки до -20% на всі прикраси! Діз...
Детальніше →
Додано: 8 Червня 2018
Колекція "Барви літа"
Літні знижки на прикраси з натуральними каменями!
Детальніше →

Даруємо 150 грн

За підписку на наші новини

Дізнавайтесь першими про нові колекції та знижки

*При замовленні на суму від 1500 грн.
**Пропозиція не підсумовується з іншими знижками